تجارت موفق

9 قانون عالی برای تجارت موفق

اکثر افرادی که علاقمند به یادگیری نحوه سودآوری تجارتشان هستند، فقط باید برای خواندن مطالبی با عنوان “برنامه ریزی تجارت خود را انجام دهید” و “ضرر و زیان خود را به حداقل برسانید” چند دقیقه آنلاین صرف کنند. برای معامله گران جدید، این نکته بسیار ضروری به نظر می رسد چون معامله گران جدید اغلب فقط می خواهند بدانند چطور نمودار خود را تنظیم کنند تا بتوانند عجله کنند و پول بپردازند.

با این حال برای موفق شدن در تجارت باید اهمیت و پایبندی به مجموعه ای از قوانینی که تمام انواع معامله گران را هدایت می کند را داشت . تجارتی با این قوانین می تواند احتمال موفقیت در بازار را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

قانون شماره ۱: همیشه از یک طرح تجاری استفاده کنید

یک طرح تجاری مجموعه ای از قوانین است که مشخص می کند ورود، خروج و معیارهای مدیریت پول معامله گر چگونه باید باشد. استفاده از یک طرح تجاری به معامله گران اجازه می دهد تا این کار را انجام دهند.

با استفاده از تکنولوژی امروز، قبل از ریسک کردن پول واقعی، یک ایده تجاری را آزمایش کنید. اعطای مجوز استفاده از ایده های تجاری به داده های تاریخی، به معامله گران اجازه می دهد تا تعیین کنند که آیا یک طرح تجاری قابل اجرا است یا خیر و همچنین انتظارات منطقی برنامه را نشان می دهد. هنگامی که یک برنامه توسعه یافته است و برآورده شدن بی نظمی نتایج خوبی را نشان می دهد، این طرح می تواند در تجارت واقعی مورد استفاده قرار گیرد. با این حساب معاملات خارج از طرح معاملاتی، حتی اگر به عنوان برنده شدن برگزار شوند، معاملات ضعیف در نظر گرفته می شوند.

قانون شماره ۲: تجارت را مانند یک کسب و کار تحت درمان قرار دهید

برای رسیدن به موفقیت، باید به عنوان یک تجارت کامل یا نیمه وقت معامله کرد – نه به عنوان یک سرگرمی. به عنوان یک سرگرمی، جایی که تعهد واقعی برای یادگیری ایجاد نمی شود، تجارت می تواند بسیار گران باشد. به عنوان یک کار، می تواند ناامید کننده باشد، زیرا هیچ روند مثبتی به طور منظم وجود ندارد. بازرگانی کسب و کار است و هزینه ها، زیان، مالیات، عدم اطمینان، استرس و ریسک را شامل می شود. به عنوان یک معامله گر، شما اساسا یک صاحب کسب و کار کوچک هستید و باید تحقیقات خود را انجام دهید و استراتژیک خود را برای به حداکثر رساندن پتانسیل کسب و کار خود انجام دهید.

قانون شماره ۳: استفاده از فناوری به نفع شماست

تجارت یک تجارت رقابتی است و می توان فرض کرد که شخصی که در طرف دیگر تجارت قرار دارد، به طور کامل از فن آوری استفاده می کند. سیستم عامل های حسابداری اجازه می دهد تا معامله گران روش های بی شماری برای مشاهده و تجزیه و تحلیل بازار داشته باشند. بروز رسانی بازار با گوشی های هوشمند اجازه می دهد تا نظارت بر معاملات را تقریبا در هر نقطه ممکن سازد.

قانون شماره ۴: حفاظت از سرمایه بازرگانی شما

صرفه جویی در پول برای تأمین مالی یک حساب تجاری می تواند راه گشا باشد. مهم است که توجه داشته باشیم که حفاظت از سرمایه تجاری به این معنا نیست که هیچ معاملاتی را از دست ندهید. همه معامله گران معاملات را از دست می دهند؛ این بخشی از کسب و کار است. حفاظت از سرمایه مستلزم ریسک غیر ضروری و انجام همه کارهایی که می توانید برای حفظ تجارت تجاری خود انجام دهید است.

 

قانون شماره ۵: همیشه دانشجو باشید

معامله گران باید هر روز بیشتر تمرکز کنند و هر روز بیاموزند. از آنجاییکه بسیاری از مفاهیم دانش لازم دارند، مهم است که به یاد بیاورید که درک بازارها و همه پیچیدگیهای آنها یک فرایند مداوم و مادام العمر است.

تحقیقات سخت به معامله گران اجازه می دهد تا واقعیت ها را بیاموزند، مانند آنچه که گزارش های اقتصادی مختلف به آن اشاره دارد. تمرکز و مشاهده اجازه می دهد تا معامله گران غریزه را بدست آورند و تفاوت های شان را یاد بگیرند؛ این چیزی است که به معامله گران کمک می کند تا درک کنند که چگونه این گزارشات اقتصادی بر بازار تاثیر می گذارند.

سیاست های جهانی، حوادث، اقتصادها – حتی آب و هوا – همه در بازارهای تاثیر می گذارند. محیط بازار پویا است. بیشتر معامله گران که بازار گذشته و فعلی را درک می کنند، بهتر آماده می شوند تا با آینده روبرو شوند.

قانون شماره 6: یک روش متدولوژیک بازاریابی مبتنی بر آمار

با در نظر گرفتن زمان برای توسعه یک روش تجارت، ارزش تلاش دارد. ممکن است وسوسه انگیز باشد که کلاهبرداری های تجاری که در اینترنت رایج هستند، به عنوان “چاپ پول” بسیار آسان است. اما حقایق، نه احساسات و امید، باید الهام بخش توسعه یک طرح تجاری باشند.

معامله گرانی که عجله ندارند یاد بگیرند معمولا زمان بیشتری را صرف مرور تمام اطلاعات موجود در اینترنت می کنند. این را در نظر بگیرید: اگر شروع به کار جدید کنید، بیش از حد احتمال دارد که حداقل یک یا دو سال قبل در یک کالج یا دانشگاه تحصیل کنید تا بتوانید حتی برای یک موقعیت در زمینه جدید درخواست بدهید. انتظار می رود که یادگیری چگونگی تجارت تقاضای حداقل همان زمان و تحقیق را انجام دهد.

قانون شماره 7: همیشه در یک حد ضرر متوقف کنید

توقف یک مقدار از پیش تعیین شده از خطر است که یک معامله گر مایل به قبول در هر تجارت است. از دست دادن توقف می تواند یک مقدار یا درصد پول باشد، اما به هر حال، در معرض فروش قرار می گیرد. استفاده از توقف ضرر می تواند برخی از احساسات را از تجارت خارج کند و ما می دانیم که در بدترین شرایط تنها مقدار X در هر تجارت خاص را از دست می دهیم.

خروج از همه معاملات با سود، واقع گرایی نیست لذا استفاده از توقف ضرر محافظتی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که ضرر و زیان ما محدود است.

قانون شماره 8: بدانید زمانی تجارت را متوقف کنید

دو دلیل برای توقف تجارت وجود دارد: یک طرح تجاری بی اثر و یک معامله گر بی اثر.

یک طرح تجاری بی اثر، زیان های بسیار زیادی را نسبت به آزمایشات تاریخی پیش بینی می کند. ممکن است بازارها تغییر کرده باشند، نوسانات موجود در یک معامله خاص باشد، معامله ممکن است کاهش یابد، یا برنامه معاملاتی به سادگی انجام نمی گیرد. شاید زمان آن باشد که برنامه تجارت مجددا ارزیابی شود و چندین تغییر ایجاد کند. یک طرح تجاری ناموفق یک مشکل است که باید حل شود. و لزوما پایان تجارت نیست.

معامله گر بی اثر کسی است که قادر به پیروی از طرح تجاری خود نیست. عادت های بد می توانند به این مشکل کمک کنند. معامله گرانی که در معرض رقابت نبوده اند، باید برای حل هر مشکل شخصی از جمله سلامت یا استرس و یا هر چیز دیگری که باعث می شود تا معامله گران موثر باشد، تلاش کنند.

 

قانون شماره 9: بازاریابی در چشم انداز

مهم است که در هنگام خرید، بر روی تصویر بزرگ متمرکز شوید. از دست دادن تجارت نباید ما را متعجب کند زیرا این بخشی از تجارت است. به همین ترتیب، تجارت برنده تنها یک قدم در مسیر تجارت سودآور است. این سود تجمعی است که تغییر می کند. هنگامی که یک معامله گر به عنوان بخشی از کسب و کار، برنده ها و ضررهای خود را می پذیرد، احساسات تاثیری کمتر بر عملکرد تجاری خواهند داشت. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم در مورد یک تجارت بسیار پررونق هیجان زده شویم، اما ما باید در نظر داشته باشیم که تجارت از دست رفته دور نیست.

تعیین اهداف واقع بینانه، بخش مهمی از حفظ تجارت در چشم انداز است. اگر یک معامله گر یک حساب معاملاتی کوچک داشته باشد نباید انتظار داشته باشد که درآمد عظیمی داشته باشد. بازگشت ۱۰٪ از حساب ۱۰،۰۰۰ دلاری کاملا متفاوت از بازده ۱۰٪ در حساب معاملاتی ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار است. با آنچه که دارید، کار کنید و محتاطانه باقی بمانید.

 

نتیجه

درک اهمیت هر کدام از این قوانین تجاری و نحوه همکاری آنها می تواند به معامله گران کمک کند تا تجارتی قابل قبول را ایجاد کنند. بازرگانی کار سختی است و معامله گرانی که نظم و صبر را برای پیروی از این قوانین دارند می توانند شانس موفقیت خود را در عرصه بسیار رقابتی افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید